Udane zawody zawodników KT Avia na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików U14 w Zamościu..

data dodania 22-03-2021

zam_u14

Natalia Chylińska i Kasia Kliber (obie KT Avia) ponownie najlepsze w woj. lubelskim.

Po zaciętym meczu finałowym Natalia została mistrzynią a Kasia wicemistrzynią województwa w kat. do lat 14.

Dobry występ zanotowała także Julia Sierocińska która zakończyła zawody na 3 miejscu.

W grze podwójnej Kasia i Natalia również stanęły na najwyższym miejscu podium natomiast para Julia Sierocińska/Patrycja Jach (obie KT Avia) zdobyły brąz.

W singlu przez pierwszą rundę zawodów przebrnęły Patrycja Jach, Karina Kowalkowska oraz Irmina Kot.

Wśród Chłopców para z naszego klubu Filip Nadulski/Bartosz Kliber zostali wicemistrzami Lubelszczyzny w grze deblowej.

W singlu w meczu o 3 miejsce Filip Nadulski po zaciętym pojedynku rozstrzygniętym dopiero w supertiebreaku nieznacznie uległ koledze z Górnika Łęczna i ostatecznie uplasował się na 4 pozycji. Bartosz Kliber w końcowej klasyfikacji zajął 6 miejsce.